Prodej festivalových akreditací a balíčků spuštěn

Festivalovou akreditaci si můžete zakoupit v Moje LFŠ, kde jsou v prodeji i balíčky vstupenek na jednotlivé projekce, ubytování, vstupenky na doprovodný program a mecenášské balíčky. Vše bude také až do vyprodání k dispozici na místě. Vstupenky na doprovodný program budou za plnou cenu v prodeji i v Městském informačním centru na Masarykově náměstí. Letos rušíme Off program akreditace, vstup do stanů ve Smetanových sadech a do letních kin bude volný.

Přejít do Moje LFŠ

Akreditace

Festivalová akreditace vás opravňuje ke vstupu na všechny projekce, odborný program i výstavy v daný den. Dále vám umožňuje nákup ubytování a výrazné slevy na doprovodný program. Jakoukoli akreditaci můžete uplatnit i na filmová představení poslední den LFŠ, tedy ve čtvrtek 4. srpna.

Jednodenní
450 Kč / 450 Kč
Dvoudenní
850 Kč / 850 Kč
Třídenní
1250 Kč / 1050 Kč*
Čtyřdenní
1500 Kč / 1350 Kč*
Pětidenní
1750 Kč / 1600 Kč*
Šestidenní
1950 Kč / 1800 Kč*
Mecenáš
5000 Kč
Mecenáš
10000 Kč
Mecenáš
20000 Kč

* Cena se slevou – slevu nabízíme studentům/učitelům (akceptujeme ISIC, ITIC, ALIVE, EYCA či potvrzení o studiu), členům filmových klubů (průkaz AČFK a ASFK), zaměstnancům České televize, držitelům ZTP a seniorům nad 60 let. Pokud jste držitelé karty ZTP/P, vy i váš průvodce máte nárok na 50% slevu, požadavek je nutné provést e-mailem na adresu slevy@lfs.cz.

Mecenášství

Pokud je Filmovka vaší srdcovou záležitostí, můžete se stát naším mecenášem. Nabízíme tři mecenášské balíčky, které vám krom celofestivalové akreditace zaručí třeba zmrzlinu denně, rezervace míst v sálech či vstupenky na doprovodný program. Více o mecenášství zde.

Balíčky vstupenek

V Moje LFŠ jsou v prodeji i přenosné balíčky vstupenek na filmové projekce po 6 a 10 kusech. Jeden balíček může využívat libovolný počet osob. Během festivalu budou balíčky v omezeném množství k dispozici i ve Festivalovém centru a Festivalovém obchodě bez nutnosti registrace. Podobně jako akreditace nezaručují, že se na projekci dostanete. Nabídka ubytování je přes Moje LFŠ dostupná pouze pro majitele akreditace, nikoliv balíčku vstupenek. Na místě lze ve Festivalovém centru zakoupit ubytování podle zaplněnosti jednotlivých kapacit bez ohledu na vlastnictví akreditace.

6 vstupenek
890 Kč
10 vstupenek
1390 Kč